O firmie

Nasza firma istnieje na rynku kamieniarskim od 1995 roku. Zajmujemy się głównie wykonywaniem nagrobków i grobowców oraz elementów budowlanych z granitu. Do produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości granity krajowe jak i zagraniczne. Granit jest surowcem niezwykle trwałym i odpornym, wymagającym minimalnej konserwacji. To gwarancja trwałości na wiele lat. Funkcjonalność oraz niepowtarzalne piękno kamienia naturalnego sprawia, że coraz częściej jest on używany. Przy obróbce kamienia wykorzystujemy nowoczesne maszyny, a także tradycyjne narzędzia ręczne.

Zakład mieści się w nowowybudowanym w roku 2011 budynku wyposażonym w biuro, pomieszczenia socjalne oraz dużą halę produkcyjną, w której mieszczą się maszyny i urządzenia do obróbki kamienia. Zakup maszyn i urządzeń współfinansowany był ze środków Unii Europejskiej w ramach "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw" Program rozwoju obszarów wiejskich na lata 2007 – 2013.

Świadczymy usługi cięcia bloków (slabów) granitowych trakiem linowym, a także sprzedaży płyt. W ofercie posiadamy kostkę granitową i kruszywo granitowe, jako materiał wykończeniowy i dekoracyjny do każdego rodzaju nawierzchni jako uzupełnienie ogrodu, na chodniki, podjazdy, ścieżki itp.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ I SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY !
Zakład kamieniarski Kraśniak w Krasnem (ok. Przasnysza, Makowa mazowieckiego, Ciechanowa, Pułtuska). Nasza specjalizacja nagrobki, kostka granitowa, parapety, płyty nagrobne.
Copyright © 2020 Kamieniarstwo Kraśniak
Projekt i wykonanie: Bitstrefa